Yakın Bilgi Web Tasarım & Google Reklam Danışmanlığı

Yakın Bilgi Tasarım Ekibi olarak; İhtiyaç duyduğunuz web çalışmasının dışında başlıca özelliğimiz “müşterilerimizi bilgilendirmek”, ”doğru olana yönlendirmek”, “verimlilik sağlamak” ve “geleceğin işlerini yaratmaktır“…
İnternetten doğru bir şekilde fayda sağlamanız için kurulmuş güçlü bir tasarım ve proje ekibi olan Yakın Bilgi, engin ve güncel bilgisi ile hedeflediği yolda başarı ile ilerlemektedir.

Bugünün ve yarının en etkili reklam mecrasını keşfederek web tasarımı ve internet teknolojileri alanında yoğun bir şekilde çalışmalarına devam eden ekibimiz; sürekli kendini güncellemekle ve dünyadaki yenilikleri takip ederek projelerinde yansıtması sonucu aranan bir web tasarım firması haline gelmiştir.

İhtiyaç duyduğunuz web sitesini hazırlamanın dışına başlıca özelliklerimiz “müşterilerimizi bilgilendirmek” ,”doğru olana yönlendirmek” , “verimlilik sağlamak” ve “geleceğin işlerini yaratmak“. Bunun dışında bir çok kişi ve kuruluş da bizim gibi güzel başarılı işler yapıyorlar.

Profesyonel olduğumuzu asla iddia etmiyoruz; fakat yaptığımız işte başarılı olduğumuzu, her zaman takipçi oluşumuzu, yenilikçi ve özgün kişiliğimizi, paylaşımcı yönümüzü, samimi ilişkiler kurduğumuzu vurgulamaktan çekinmiyoruz.

Hizmetlerimizden bazıları, web sitesi tasarımı, eski web sitesi yenileme, google anasayfa reklamları, online katalog, e-mail bülteni tasarımı, toplu e-mail gönderimi, dijital dergi başta olmak üzere isteğe bağlı olarak internet-bilişim teknolojileri ve baskılı reklam alanlarında hizmet vermekteyiz.

Her Bütçeye Uygun Web Çözümleri Sadece Bizde!

– Tüm Hizmetlerimizi İnceleyin –

Politikalarımız

Çözüm Odaklı Ekip
Zamanında İş Teslimi
Profesyonellik Anlayışı
Müşteri Memnuniyeti
Kaliteli İş Yönetimi
Uygun Fiyatlar
Kafanıza takılan herhangi bir soru veya bizden fikir almak isterseniz bize yazabilirsiniz. Çalışma saatleri içerisinde hızlı bir şekilde size dönüş yaparız.
Dilerseniz diğer iletişim kanallarımızdan da bizimle irtibata geçebilirsiniz.