E-mail Marketing (Bülten Tasarım)

Etkileyici ve etkileşime geçirecek e-mail bültenleri hazırlıyoruz…

Etkileyici Email Haber Bülteni Tasarımları

Birçok haber bülteni; kulüpler, kiliseler, dernekler, kurumlar, iş merkezleri özellikle şirketler tarafından kendi üyelerine, müşterilerine ve çalışanlarına bilgi vermek amacıyla yayınlanır. Müşterilere haber bülteni göndermek ve ortak pazarlama stratejileri hakkında bilgilendirmek gibi amaçlar için kullanılır. Haber bültenlerinin servisten veya üründen çok daha fazla ilgi çeken birçok güzel tasarım örneği vardır.

Elektronik Broşür Bülten Tasarımları (E-Bulletin Design)

Uzman kadromuz ile profesyonel olarak hazırladığımız elektronik bültenler ile müşterilerinize vermek istediğiniz mesajlar etkili bir şekilde ulaştırılır. Toplu mail reklamlarında en etkili sonuca ulaşmak için elektronik bültenleriniz profesyonel ekibimizce hazırlanır. Profesyonel bülten tasarımları ile toplu mail reklamlarında en etkili sonuç Tolay Tasarım.com da. Türkiyede Toplu Mail Gönderme alanında ilklerden olan yazılımımız uzun yıllardır elde ettiğimiz tecrübe ve bilgi birikimi ile müşteri memnuniyetini ön plana alarak sürekli olarak geliştirilmektedir. Toplu mail gönderme programı, müşterilerinize en az maliyetle en kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmanızı sağlar. Kampanyalarınız ve fırsat ürünlerinizle ilgili müşterilerinize iletmek istediğiniz bilgileri çok az bir maliyetle kolay bir şekilde iletebilirsiniz. Programımız ile gönderilen toplu mailler %90’ların üzerinde gelen kutusuna düşer.

Gönderilecek olan bülten tasarımlarını istediğiniz formatta hazırlayabiliriz. Jpeg, PDF veya HTML dosyası olarak bültenlerinizi profesyonel ekibimizle hazırlarız. Tasarımlarımız beklentilerinizi karşılayacak şekilde tamamen özgün ve güncel içeriklerle yapılır. Bültenlerde vermek istediğiniz mesaj müşterilerinize en etkili bir şekilde ulaştırılır.

Türkiyede ve Yurt Dışında faliyet gösteren firmalar, kamu kurum ve kuruluşları, dershaneler, eğitim danışmanlık firmaları, vakıflar, yabancı ülke kültür merkezleri, turizm firmaları, tur operatörleri, dış ticaret firmaları, ithalat ihracat uluslararası taşıma lojistik leasing firmaları, otomotiv yedek parça aksesuar otomobil firmaları ve her sektörden şirket ve kuruluşlar toplu mail gönderme programı ile üyelerine ve müşterilerine en az maliyetle hızlı bir şekilde ulaşabilir.

Tüm bu süreçlerin en etkili bir şekilde gerçekleşmesi için deneyim ve uzmanlık gerekir. Uzmanlarımız bu süreci en iyi şekilde yönetirler ve işletmenizin bu süreçten en iyi şekilde yararlanmasını sağlarlar. Hızlı ve etkin geri dönüş sağlanır. Günümüz bilişim dünyasında gelişen teknoloji ve yenilikler işletmelerin rekabet etme yarışını hızlandırmaktadır. Hedef müşteriye hızlı ve en etkili şekilde ulaşmak her işletmenin vazgeçilmez bir amacı haline gelmiştir. Bu amacın önemini biliyoruz ve bunun için çalışıyoruz. Tolay Tasarım uzman kadrosuyla yanınızda!

HEMEN BİZİ ARAYIN!