Web Hosting

Uygun fiyatlara host ve barındırma hizmeti…

Servis alt yapısının farklılığı

Diğer firmalar standart bir sunucu üzerinde size sadece disk alanı, e-posta ve yaygın olarak kullanılan kontrol panellerinin imkanlarını sunarlar. Donanım kaynakları en verimli şekilde kullanılır. Benzersiz hosting dizaynı, getirdiği yeniliklerle standart web hosting platformlarının çok ilerisindedir.

Müşteri destek hizmeti

Tüm diğer servis sağlayıcılardan farklı olarak, müşteri destek merkezi temas kurduğunuz ilk kişide çözüme ulaşabilmeniz için planlanmıştır. Her müşterimiz için ayrı ayrı müşteri destek uzmanları tahsis edilmiştir. Size tanıyan, sizi dinleyen ve taleplerinizi çözüme ulaştıracak olan müşteri destek uzmanları hosting platformunda uzun süre tecrübeli çalışanlardan oluşmaktadır. Ayrıca acil durumlarda, sizlere yardımcı olabilmeleri için uzaktan destek(chat) ekibi hizmet vermektedir.

Sadece servis vermiyoruz

Vizyonumuz çerçevesinde en sadık kaldığımız başlıklardan biri, problem yada taleplerin zamandan ve insandan bağımsız çözülmesine imkan veren altyapılar geliştirmektir. Yoğun ihtiyaç duyulan işlemlerin basit bir arayüz arayıcılığıyla müşterilerimizin kendi kendilerine yapabilmeleri için gerekli yeni yazılımlar sürekli olarak platforma eklenir. Daha yüksek performanslı, daha güvenli ve en kesintisiz hizmeti sunabilmek için gerekli olan çalışmalar kesintisiz bir şekilde devam eder.

En uygun fiyatlandırma

Tecrübeli Sistem mühendislerimizin optimize ettiği sunucularımız daha sorunsuz, daha güvenli ve daha yüksek performans ile çalışıyor. Otomasyon altyapımız zamandan ve iş gücünden tasarruf etmemizi sağlıyor. Bu sayede hizmetlerimiz için sektörümüzün en uygun fiyatlarını sunabiliyoruz.

HEMEN BİZİ ARAYIN!