Web Programlama

Web yazılımına mı ihtiyacınız var? Doğru adrestesiniz…

Web Sayfası Yazılımları
Yakın Bilgi, internet sektöründe en kaliteli hizmeti vermek için; teknolojiyi en hızlı, en detaylı haliyle takip eder ve sürekli kendini yenileyerek kullanıcı memnuniyetini amaçlar. Sitenizi ziyaret edecek olan kişiler kurumunuz ve hizmetleriniz ile ilgili bilgilere site içerisinde dönüp dolaşmadan ve kaybolmadan en kısa yoldan ulaşmasını sağlar. Yakın Bilgi, sitenizin içeriğini ve müşterilerinizin muhtemel önceliklerini göz önünde bulundurarak bilginin en doğru ve anlaşılır şekilde ziyaretçilerinize aktarılmasını sağlar.

Başarılı bir WEB sitesi ile başarısız bir site arasındaki fark ; detaylara, iyi içeriğe ve iyi düzenlemeye gösterilen özendedir. Bahsettiğimiz gibi kullanışlı, sorunsuz içerikli, estetik bir site ancak profesyonel kuruluşların çalışmaları sonucu ortaya çıkabilir. Yakın Bilgi bu anlamda hizmet alabileceğiniz profesyonel bir kuruluştur.

Dinamik Web Sayfası Yazılımları
Yakın Bilgi; internet üzerindeki uygulamalarında kurumların kimliklerine bağlı kalarak saygın, kullanıcıya özel ve özgün tasarım, işlevsel, farklı, teknik alt yapısı sağlam ve hızlı web siteleri oluşturmaktadır. Firmanızın kurumsal kimliğini ve kalitesini tam olarak internet ortamına taşır. Böylece firmanızın kalitesi ve güveni internet üzerinden müşterilerinize aktarılmış olur.

Hazırlanan interaktif öğeler ve özel yazılımlar ile ziyaretçiler ile anlık iletişim ve bilgilendirme sağlanır. Internet üzerinden anlık güncellemeleri bir kaç dakika içinde hızlı ve kolay bir şekilde yaparak müşterilerinize daha hızlı bir şekilde ulaşabilir, internet üzerinden müşterilerinize ait profilleri (e-posta gibi) kullanarak onlarla hızlı bir şekilde etkileşime geçebilirsiniz.

E-Ticaret Yazılımları
Yakın Bilgi, var olan WEB sitenizi özüne bağlı kalarak günceller veya yeniden düzenleyerek sizin kendi başınıza çok hızlı ve kolay bir şekilde güncellemeler yapabilmeniz için ayarlar.

Ayrıca eğer isterseniz sayfanız yeniden yapılandırılarak isteğinize bağlı yeni interaktif özellikler kazandırılabilir. Örneğin müşteri ve ziyaretçiler ile daha iyi iletişim için interaktif formlar, kişisel sayfalar, kontrol panelleri gibi interaktif öğeler ile sayfanızı zenginleştirebilir ve işlerinizi kolaylaştırabilirsiniz.

Yakın Bilgi, tüm bunların yanında Internet danışmanlığı ile sitenizin yönetiminde ve geliştirilmesinin yanında sorunların ve içerik ve görsellik konusunda ki eksikliklerin saptanması ve giderilmesinde de size destek olur ve danışmanlık sağlar.

HEMEN BİZİ ARAYIN!